Czy Twoim zdaniem tutejsza komunikacja publiczna zaspakaja potrzeby mieszkańców Plewisk?

Znakowanie rowerów w Komisariacie Policji w Komornikach

Znakowania rowerów będzie można dokonać 17 lipca od godz. 10.00 do 13.00 w Komisariacie Policji w Komornikach, ul. Stawna 3. Akcja „Poznański rower-bezpieczny rower” polega na tym, że policjanci znakują rower nie uszkadzając lakieru. Poprzez nadanie indywidualnego numeru rejestrują go w policyjnej bazie danych. Na ramę naklejają nalepkę potwierdzającą umieszczenie jednośladu w Policyjnym Rejestrze Oznakowania Rowerów. Po  takim oznakowaniu właściciel otrzymuje od funkcjonariuszy tzw. „dowód tożsamości roweru”, który jest dokumentem potwierdzającym tożsamość roweru oraz dane właściciela. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Komentarze

heh

2017-07-18

koleslaV, ze mną w ogóle nie gadali :) tylko oznaczył i tyle. Fakt, nawet nie wiedział jak to zrobić bo tego co miał znakować, nie było.
koleslaV

2017-07-17

I od razu pogadanka dla cyklistów debili. że ścieżki rowerowe sa po to by nimi jeździć. Że jak jadą z Plewisk do Gołusek to zasranym obowiązkiem jest jechać w kamizelce. Że jeśli jada bez świateł i widza samochód to nie znaczy że kierowca samochodu także ich widzi. I aby pamiętali pałą w łeb lub po nerkach - może komuś życie to uratuje.
znaki

2017-07-17

super, wezmę urlop by podjechać na komendę....
tak na poważnie, to z tym znakowaniem u nas w Komornikach słabo. Jakiś czas temu, jak była organizowana tego typu akcja, ale w godzinach popołudniowych, udałem się na komisariat w wyznaczonych godzinach i był tylko jeden policjant, który w ogóle nie wiedział o co chodzi. Osoby która się tym zajmuje nie było akurat w pracy (planowana akcja znakowania ! ) Musiałem poczekać, aż dokończy jakieś czynności i przyjął mnie po godzinie oczekiwania...
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.