Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Zagrają dla Michała w Komornikach

11 listopada na stadionie w Komornikach zorganizowana zostanie akcja charytatywna „Gramy dla Michała”, której głównym celem jest pomoc w leczeniu 8-letniego Michała chorego na neuroblastomę. Akcja charytatywna potrwa od 9.00 do 16.00
 
Michał jest uczniem drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Komornikach. Kilka dni po rozpoczęciu roku szkolnego zaczął oskarżać się na bóle pleców, które każdego dnia stawały się coraz silniejsze. Rutynowe badana nie wykazały jednak nic niepokojącego. Z czasem chłopiec skarżył się jeszcze na bóle nóg – nie był w stanie samodzielnie przejść kilkunastu kroków. Po szczegółowych badaniach okazało się, że 8-latek jest poważnie chory na neuroblastomę (inaczej nerwiak zarodkowy) – rodzaj nowotworu złośliwego układu nerwowego.
 
W programie wydarzenia przewidziane są m.in.: turniej piłki nożnej U8, w którym wystąpi ponad 200 zawodników z całej Polski, loterie fantowe, aukcje, przejazdy bryczkami po WPN, występy artystyczne, pokazy motocykli, wojskowa grochówka z kuchni polowej, gorące kiełbaski, rogale i domowe wypieki. Dla najmłodszych przewidziane są dmuchańce, wata cukrowa i wiele innych atrakcji. W imprezie weźmie również udział Drużyna Szpiku, która będzie prowadziła zbiórkę  pieniędzy. Więcej na plakacie obok.
 

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.