Info
Jak oceniasz zagrożenie zarażenia się koronawirusem

Wywóz śmieci w gminie Komorniki - ciąg dalszy

Mieszkańcy ul. Pasieki w Komornikach i sąsiednich przekazują sobie sensacyjną wiadomość. Firma Komunalnik odebrała w terminie odpady selektywne! Pierwszy raz w tym rejonie, a kto wie, czy nie w całej gminie.
 
Mało tego – pracownicy zostawili worki dobrej wreszcie jakości, z tasiemkami, odpowiednimi nadrukami informującymi o przeznaczeniu, z nazwą firmy. Wszyscy są teraz ciekawi, czy tak już będzie zawsze, czy też jest to tylko jednorazowy wybryk niesfornego partnera związku Selekt. Mieszkańcy z zainteresowaniem i niepokojem czekają na kolejne terminy odbioru odpadów.
 
Być może firmie zależy na dobrej opinii właśnie teraz, gdy waży się jej obecność w Komornikach. W środę o godzinie 14 odbyła się debata szefostwa Komunalnika i kierownictwa Selektu z gminnymi radnymi. Temat – opóźnienia w wywożeniu z posesji odpadów, dalsze losy umowy.
 
 
Nowiny Komornickie

Komentarze

Rob Roj

2020-06-23

U mnie bio nie wywożą od 2 mieięcy. zaczyna gnić i śmierdzieć.
Lusy

2020-06-17

Bio od tygodnia leży, z selektywnej nie wiadomo dlaczego papier zostawili .
Dramat... ale czego się spodziewać skoro liczy się tylko cena a nie jakość. Czy ktoś pytał ile mają śmieciarek, ile umów podpisanych na wywozy itd....
Dorota

2020-06-17

No cóż.... było, minęło. W tym tygodniu Komunalnik nie odebrał śmieci według harmonogramu.
Szkoda, że poprawa trwała tak krótko....
Franz

2020-06-02

Niestety odpady nadal wywożone sa w innych terminach niż wynikałoby to z harmonogramu, co wiecej firma nie zabiera odpadów z koszy przy ulicach / chodnikach. Znam kilka miejsc, gdzie od miesiąca nie były zabrane śmieci, kosze są przepełnione a śmieci walają sie dookoła.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.