Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

W Plewiskach otwarto nowe przedszkole

Tęczowe kredki – taką nazwę nosi nowe przedszkole na ul. Fabianowskiej w Plewiskach. To kolejna placówka publiczna prowadzona przez operatora prywatnego.
Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku, otoczonym ogrodem o powierzchni 1200 m2. Nowo wybudowany budynek o powierzchni 750 m2 posiada 7  sal dydaktycznych. Przedszkole może przyjąć 175 dzieci.
 
Przedszkole zostało otwarte w sierpniu, by przedszkolaki mogły swobodnie zaadaptować się do nowego otoczenia.
 
Od września trzy inne niepubliczne przedszkola w Plewiskach zmienią swój status na publiczne. To Ekoludki, Stumilowy Las oraz Akademia Przedszkolaka, która będzie się nazywać Publiczne Przedszkole Naszych Dzieci z oddziałami integracyjnymi. Razem w Plewiskach działa już 8 przedszkoli publicznych. 
 
źródło:komorniki.pl

Komentarze

piter

2018-08-23

@otot Skryta to nie żaden ewenement. Normalna osiedlowa ulica, z której niektórzy chcieliby zrobić trasę szybkiego ruchu. Nieco za szeroka jak na swoją funkcję, za to bez wydzielonych ścieżek rowerowych i z wąskim chodnikiem i z wszystkimi problemami jakie z tego wynikają.
Chcesz karać za łamanie przepisów? OK, ale bądź konsekwentny i karaj za wszystkie przewinienia. A zatem i stawanie przy ciągłej, czy na pasach, ale i za prędkość. Choć z obserwacji wynika, że więcej zarobiłby na mandatach za prędkość mobilny fotoradar niż ten twój laweciarz.
Chcesz poprawy sytuacji? To uderzaj do gminnych włodarzy a przekonasz się, że na kwestie porządku i bezpieczeństwa na ulicach mają z reguły wylane.
otot

2018-08-22

@piter skryta to w ogóle ewenement. Ja rozumiem, że Plewiska to wieś, ale kurcze, ludzie by się mogli w końcu nauczyć, że nie parkuje się samochodu przy pasach i przy ciągłej linii. Na korzyść mieszkańców opieszałość służb mundurowych, bo sypałbym mandatami aż miło. Na miejscu gminy, w miejsce fotoradarów ( których już nie ma) kupiłbym lawetę i zarobek murowany.

Tak, wiem, zaraz zaczniecie gadać, że Skrytą samochody jeżdżą 150km/h i dlatego tak stajecie, by w waszej opinii spowolnić ruch, a wg mojej opinii stwarzacie realne niebezpieczeństwo wypadku, potrącenia kogoś na pasach.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.