Info
Jak oceniasz zagrożenie zarażenia się koronawirusem

Uwaga na pułapki zastawiane na nasze psy!

Co jakiś czas znajdujemy w sieci ostrzeżenia przed niebezpieczeństwem czekającym na psy podczas ich spacerów. Jakim trzeba być zwyrodnialcem, żeby z premedytacją zastawiać śmiertelne pułapki. Problem jest ogólnopolski, więc dotyczy również Poznania i okolic. Sprawcy najczęściej faszerują kawałki kiełbas lub innego mięsa gwoździami, szpilkami lub różnego typu trutkami narażając zwierzęta na śmierć lub w najlepszym przypadku cierpienie. Wobec zaistniałej sytuacji zwracamy się z apelem do instytucji publicznych oraz mieszkańców o systematyczne przeglądanie zapisów zarejestrowanych przez kamery.
Sprawca, który swoim zachowaniem przyczynia się do cierpienia, śmierci zwierząt nie może zostać bezkarny!

Komentarze

Psiara

2020-01-31

Do „Kupa”
Pod moim domem codziennie dzieci wracające ze szkoły wyrzucają śmieci po cukierkach, po śniadaniu, butelki po napojach. Idąc twoim tokiem myślenia, mam te dzieci częstować cukierkami z trucizną czy szkłem
Obserwator

2020-01-31

Jak rozumiem artykuł jest prewencyjny i nie dotyczy sytuacji w Plewiskach?
Proponuję następny artykuł w podobnym alarmistycznym tonie opublikować na temat psich kup przed szkołą z wielkim zdjęciem oczywiście. Jakim trzeba być zwyrodnialcem by czyhać na zdrowie naszych dzieci?
Sosna

2020-01-30

Ja też nam cudownego psa. Zawsze po nim sprzątam. Pod płotem też sprzątam niestety kupy innych psów, które nie są winne...tylko żal, że maja opiekunów bez kultury...Nigdy jednak nie zaakceptuje takiego bestialstwa jak gwoździe, czy trutki w kiełbasie! Kultura i człowieczeństwo musi iść w parze!
Kupa

2020-01-30

Nie bronię takiego zachowania ale właściciele psów najpierw srają psami na spacerach pod czyimiś płotami...nie sprzątają a potem się dziwią.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.