Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Trudna sytuacja w szkole w Wirach

Z powodu likwidacji gimnazjów, uczniowie Szkoły Podstawowej w Wirach nie mieszczą się w jej dotychczasowych budynkach. Od września część dzieci ma zajęcia w ustawionych koło szkoły blaszanych kontenerach.

Przyczyną tej sytuacji jest między innymi likwidacja gimnazjum w Komornikach, w związku z czym spora grupa uczących się tam uczniów została przeniesiona do podstawówki w Wirach. W tamtejszej szkole już przed reformą było ciasno, ponieważ na te tereny wprowadza się coraz więcej mieszkańców. Docelowo szkoła ma byćrozbudowana.

 

źródło:wyborcza.pl, fot. Andrzej Monczak / Agencja Gazeta

Komentarze

AALELTEWHERB

2018-09-24

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-acheter-du-cialis-en-suisse/
b78

2017-09-20

"mieszkaniec" to nie wójt dodał (w 3 miesiące) do podstawówki w Wirach 2 dodatkowe roczniki, które miały chodzić do gimnazjum w Komornikach...
mieszkaniec

2017-09-16

ed znowu *** nie lubie PiS jak TY ale to nie PiS rzadzi gminą tylko nieudaczny wojt, którego należy zmienić, niech w końcu PO albo .N wystawi jakiegoś sensowanego kandydata tylko żeby nie okazal się jeszcze większym baranem
ed

2017-09-16

Brawo PiS
w33

2017-09-15

Ukłony dla pana Brody, który słynie już z braku wizji.
zmiana

2017-09-15

przypomnę, że takie kontenery były również dostawione w poprzednich latach do szkoły w Plewiskach :)
T
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.