Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Sukces zawodniczki z Komornik

W Super League Triathlon Poznań 2019 Natalia Wiśniewska zajęła 1 miejsce w sztafecie 56,5 km żeńskiej. Podczas Triathlon Lwa w Lusowie zajęła 1 miejsce w sztafecie 1/8 IM a podczas Triathlon Soplicowo w Cichowie, 3 miejsce w sztafecie 1/4 IM.

Zawodniczka brała też udział w 52 Maratonie Pływackim Wpław przez Kiekrz (w tym roku powrócono do pierwotnego dystansu, historycznego maratonu), debiutując na tak dlugim dystansie, który ukończyła na 5 miejscu z czasem 2:48:40, 9,5 km.

Podczas Letnich Mistrzostw Polski w Pływaniu Masters Gliwice Natalia zajęła 2 miejsce na 200 m stylem zmiennym, 1 miejsce na 400 m stylem zmiennym, 1 miejsce na 800 m stylem dowolnym, 400 m stylem dowolnym, 1 miejsce na 200 m stylem klasycznym, 100 m stylem klasycznym, 50 m stylem klasycznym.

Natalia naukę pływania rozpoczęła w wieku 7 lat. Pierwsze lata trenowała w barwach KS Posnania, później w KS Warta Poznań. Podczas kariery pływackiej zdobyła m.in. dwa razy złoto oraz srebro i brąz w sztafecie 4x100m na Mistrzostwach Polski. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w stylu klasycznym i zmiennym.

Natalia reprezentuje Kuźnię triathlonu - klub triathlonowy, który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Cieszymy się, że mieszkańcy gminy Komorniki osiągają takie wyniki.

źródło:komorniki.pl