Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Ruszyła nowa inwestycja w sąsiedztwie os. Zielarskiego w Plewiskach

Inwestycja obejmuje teren zlokalizowany pomiędzy ulicami Lukrecjową a Rumiankową w ciągu przedłużonej Kminkowej i Szałwiowej. Planuje się budowę 54 2-kondygnacyjnych segmentów o powierzchni 72 lub 84 m2. Inwestycja realizowana jest przez firmę Jandach w ramach VI etapu budowy os. Bliskiego.

Komentarze

Czeski

2018-07-19

Do "kolejna osoba do Witek" - nie wiadukt tylko tunel powstanie. Tylko trzeba mieć nadzieję, że będą trzymać się harmonogramu, w co szczerze wątpię. Pewnie będzie poślizg.
Anton

2017-11-09

do "do Witek". Jak to skąd!? Nadzieja umiera ostatnia :-). Ale masz rację. Patrzeć trzeba trzeźwo. Może każdy z tych kilku tysięcy ludzi, którzy się tu wprowadzali myślał sobie, że po tym ich domu, to już tylko parki w okół się będzie budować i będzie super :-). I tak od lat każdy po kolei doznaje zawodu, który potem gdzie może wylewa
jaaaaa

2017-11-08

I jak będą tu dorastać dzieci??? A więc świeże powietrze,typ spalinowy( ach cudny zapach i) szamba smród......Na psich kupach wychowani to będzie ich nowy hicior,,,A na torach tańczyć będą ich O:-) O miejsce na placu zabaw się tłuc.....Bang,bang.....A naród i tak tu ciągnie i w korkach stoi...Oj ciule z Was ....
była Plewiszczanka

2017-11-08

Zielono nigdy w Plewiskach nie było.. Były pola,łąka i błoto.....Błoto od zawsze....były jeszcze sady- kiedyś...i błoto....Był przejazd przez Zielarską i dużo błota....A teraz jest beton,psie kupy,dużo aut i błoto....Tak,tak za blokiem na Zielarskiej kajak by się przydał,a tam kiedyś ludzie zamieszkają i utkną w koszmarze....Ale nikt im nie karze...Sami chcą....HA.HA.HA..
ale o so chozi?

2017-11-06

no budują, bo rolnik sprzedał ziemie, ktoś odrolnił i buduje. Poczekajcie jak inni rolnicy zaczną sprzedawać działki.

PS. A wiecie ile jeszcze działek posiada w Plewiskach Pajo ? :) Dużo :)
MIESZKANKA

2017-11-05

Masakra , lepiej drogi wyjazdowe z osiedla zielarskiego dodatkowo by zrobili . Szkoda że na zdjęciach jest tyle zieleni .
mieszkaniec

2017-11-04

Czas na zmiane wojta, zero infrastruktury, a bloki się wali gdzie sie da, glowne drogi blokowane przez samochody, zadnej kontroli sluzb miejskich, zadnej reakcji na zgłoszenia. DRAMAT
Blade

2017-11-04

Najlepsze są te wizualizacje. Budynki otoczone piękną zielenią, duże przestrzenie....a w praktyce, blok na bloku, samochód na samochodzie, błotne drogi itd..
Mimijek

2017-11-03

A może dość budowana domów a czas na ulice dojazdowe?
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.