Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Remont torowiska na ul. Grunwaldzkiej

Od 2 do 16 lipca prowadzony będzie remont przejazdu przez torowisko na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Grochowskiej. Na zamkniętej ulicy Grunwaldzkiej, między Junikowem a rondem Jeziorańskiego, tramwaje zastąpią autobusy linii T6:
 
W nocy z soboty na niedzielę, 1/2 lipca zakończą się prace torowe na ul. Hetmańskiej między rondem Starołęka a ul. 28 Czerwca 1956 r. Jednocześnie rozpoczną się prace torowe na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka/Grochowska oraz sieciowe na ul. 28 Czerwca 1956 między pętlą Dębiec a ul. Hetmańską.
W nocy 2/3 lipca rozpoczną się też prace w okolicach torowiska na ul. Roosevelta między węzłem Most Teatralny a rondem Kaponiera. 
 
Na zamkniętej ulicy Grunwaldzkiej, między Junikowem a rondem Jeziorańskiego, kursować będą autobusy linii zastępczej T6:
Autobusy jeździć będą co 5-8 minut. Rozpoczynać będą i kończyć kursy na dworcu Junikowo, natomiast na trasie zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach linii nocnej 251. Na rondzie Jeziorańskiego obowiązywał będzie tylko przystanek na ul. Grunwaldzkiej w kierunku ul. Grochowskiej. Autobusy wykonujące ostatni kurs z Junikowa zatrzymają się na przystanku na ul. Grunwaldzkiej w kierunku ul. Wojskowej.
Więcej na http://www.mpk.poznan.pl/komunikaty/1807-otwarcie-ul-hetmanskiej-prace-torowe-na-skrzyzowaniu-grunwaldzkagrochowska-prace-sieciowe-na-ul-28-c

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.