Info
Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Regulamin ogłoszeń

 

 

 

Regulamin zamieszczania ogłoszeń w serwisie www.plewiska.net

1.   Strona internetowa www.plewiska.net umożliwia umieszczanie ogłoszeń w wersji bezpłatnej (ogłoszenie zwykłe, drobne).

2.   Dodanie ogłoszenia na stronie www.plewiska.net jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zamieszczenie i dalsze wykorzystanie podanych w nim informacji.

3.   Ogłoszenie w przypadku sprzedaży lub wynajmu nie musi zawierać ceny.

4.   Dodane ogłoszenie jest dostępne w serwisie przez okres 5/7/10/14/30 dni od momentu zamieszczenia.

5.   Ogłoszenia zawierające treści naruszające prawo, powszechnie uznawane za obelżywe lub obraźliwe, oraz inne naruszające postanowienia Regulaminu, bądź też o cechach czynów nieuczciwej konkurencji, naruszające prawa autorskie, mogące szkodzić stronie www.plewiska.net będą usuwane z portalu.

6.   Zabrania się umieszczania ogłoszeń o podtekstach seksualnych naruszających lub mogących naruszyć normy moralne lub etyczne.

7.   Ogłoszenia zawierające w swej treści adresy stron www, teksty reklamowe, itp. mogą być usunięte z portalu.

8.   Www.plewiska.net nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych ani za ich aktualność, a w szczególności za to, iż pochodzą one od osoby podającej się za z autora ogłoszenia.

9.   Zabrania się podmiotom trzecim kopiowania lub powielania treści ogłoszeń drobnych umieszczonych na stronie www.plewiska.net, a także korzystania z nich w inny sposób (w szczególności wyświetlania w celach komercyjnych), bez uprzedniej zgody właściciela strony.

 

10.   Udostępnione dane osobowe będą przechowywane w bazie danych administratora i mogą być użyte w celach marketingowych w szczególności w celu informowania o ponowieniu ogłoszenia na stronach portalu.


11.   Www.plewiska.net nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania przez ogłoszeniodawcę w treści ogłoszenia nieprawdziwych czy niepełnych danych, czy zapewnienia z jego strony o właściwościach, których rzecz nie posiada, jak również za skutki realizacji transakcji, bądź za nie dojście do tychże transakcji.

12.   Serwis www.plewiska.net zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników. Aktualna wersja Regulaminu będzie każdorazowo dostępna w serwisie www.plewiska.net  i obowiązuje od momentu jej zamieszczenia.

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.