Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Przebudowa ul. Grunwaldzkiej w Plewiskach

Trwa przebudowa ul. Grunwaldzkiej w Plewiskach. Mieszkańcy zwracają uwagę na niewystarczającą ilość lamp. Urząd Gminy informuje:

”W związku z przebudową ulicy Grunwaldzkiej w Plewiskach planowana jest budowa pięciu punktów oświetleniowych przy przejściach dla pieszych. Nowe lampy będą zlokalizowane w pobliżu numerów 540, 548, 556, 568, 630 (skrzyżowanie z ulicą Szkolną). Podczas wykonywania prac drogowych zostało ułożone zasilanie, a firma świadcząca usługi dla gminy w zakresie utrzymania i eksploatacji oświetlenia zadeklarowała, że słupy oświetleniowe i oprawy zostaną zamontowane do połowy listopada. Prace mają być wykonane przed końcem przebudowy ulicy Grunwaldzkiej”.

Komentarze

Piotr

2017-11-15

Dlatego pewnie termin jest taki długi, bo zwykle jest tak przy przetargach, że wykonawca robót jest usprawiedliwiony jeśli wykaże że nie mógł prowadzić prac że względu na złe warunki atmosferyczne typu deszcz, śnieg, mróz.
aha

2017-11-15

do połowy kwietnia powiadacie? Czyli uwzględniając jesienne deszcze, zimę i wiosenne roztopy, powinni się wyrobić do lipca.
ok
Piotr

2017-11-15

Główne prace budowlane mają się zakończyć do połowy marca. Do połowy kwietnia wszystkie prace mają być oddane. Z ciekawszych ogłoszonych przetargów to jeden z nich dotyczy dzierżawy przez gminę lodowiska które ma być ustawione przy Szkole nr 2 w Plewiskach.
Korek

2017-11-14

Do połowy kwietnia będzie ten armageddon?
Anton

2017-11-14

dzięki Piotr.
Piotr

2017-11-14

Z tego co sprawdzałem w zamówieniu to do połowy grudnia potrwa budowa kanału a zakończenie wszystkich prac jest przewidziane na połowę kwietnia.
Piotr

2017-11-14

Przebudowa Szkolnej wynika z konieczności podłączenia kanalizacji burzowej na Szkolnej i Fabianowskiej do nowych zbiorników retencyjnych w polu na przedłużeniu Grunwaldzkiej w stronę Głuchowa. Konieczne więc jest budowa nowego kanału na Szkolnej. Z tego co wiem pierwszy etap ma się zakończyć za miesiąc a wszystkie prace w przyszłym roku.
mieszkaniec

2017-11-14

A pro po. Coś wiadomo o przebudowie Szkolnej? Jak długo, w jakim zakresie? Objazd kolejową jest masakryczny ze skrętem w lewo na STOP-ie w Gunwaldzką..
Njus

2017-11-13

Trochę spóźniony news, bo lampy już są od co najmniej tygodnia :)
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.