Czy Twoim zdaniem tutejsza komunikacja publiczna zaspakaja potrzeby mieszkańców Plewisk?

Protest mieszkańców os. Zielarskiego w Plewiskach

Starostwo Powiatowe w Poznaniu zatwierdziło decyzję o budowie stacji paliw przy ul. Grunwaldzkiej na działce 661/45 znajdującej się bezpośrednio za pensjonatem Zacisze, a od strony północnej sąsiadującej z zabudowaniami mieszkalnymi przy ul. Kminkowej166 od A do E. Tamtejsi mieszkańcy mają pretensje do wójta Gminy Komorniki, Jana Brody, że nie zostali poinformowani o planach budowy stacji pod oknami ich domów. Wójt wyjaśnia krótko „Strony postępowania informuje się obwieszczeniem. Obwieszczenia były zamieszczone na tablicy ogłoszeń w tutejszym urzędzie i na stronie BIP” Takie wyjaśnienie w żaden sposób nie satysfakcjonuje protestujących, skazanych na przykre zapachy i hałas, a jak będą chcili zbyć swoją nieruchomość to sporo stracą finansowo.

Czekamy na Państwa opinie.

Komentarze

ws

2017-06-16

To jest chore!
zen

2017-06-13

Gdzie tam stacja benzynowa?! Z koniem na łby się pozamieniali?
hihi

2017-05-31

do haha, Polska już tam jest, od dawna na tych ziemiach.
haha

2017-05-31

Polska powinni jeszcze zrobić WJAZD na osiedle między tymi blokami hehehe
Mariola

2017-05-30

A może radny Klaudiusz Lipiński, mieszkający w Plewiskach właśnie przy Kminkowej, będzie miał odwagę wypowiedzieć się w tej sprawie. W ostatnich Nowinach Komornickich udzielił wywiadu rzeka, więc w tym temacie chyba też ma swoje stanowisko. Mam nadzieję, ze nie będzie bał się stanąć w obronie swoich sąsiadów-własnych wyborców. Czas na bi cie piany się skończył. Teraz trzeba realizować swoje obietnice. Liczymy na pana.
Anton

2017-05-30

A ja się pytam, co na to "nasi" radni?
do Jaga

2017-05-30

To raczej tak nie działa, że jak nie będziemy tam kupować paliwa to stacja splajtuje.
To działa tak, że jedna stacja przynosi stratę, a druga stacja przynosi duże zyski. Sumując stratę z jednej straty + zysk z drugiej i tak sieć wychodzi na plus...
Poza tym, wystarczy, że stacja (nie wiem jakiej sieci) będzie, o powiedzmy 5gr, tańsza to ludzie będą właśnie tu tankować paliwo, a nie na Orlenie. Pozdrawiam
Jaga

2017-05-30

A ja się zapytam gdzie ekolodzy? Nie protestują? Warunki środowiskowe wydane bez ich kłapania pyskiem o środowisku? No patrzcie Państwo gdzie maja ryj otworzyć tam cicho siedzą. Widać ekonomicznie się nie opłacało krzyczeć. Niestety zgodnie z prawem Wójt ma rację. Było ogłoszone także zgodnie z prawem. Tyle że zgodnie z interesami wyborców to już niekoniecznie.
A z drugiej strony kto na takiej wsi pozwala budować 2 stację paliw?
Może teraz szybciej będziecie Państwo sprawdzać ogłoszenia o pozwoleniach na budowę. Nie chcecie stacji paliw to nie kupujcie tam paliwa a splajtuje - proste macie w pobliżu przynajmniej 5 innych
lech

2017-05-29

Pazerność i znieczulica, a potem zakładamy sobie kotyliony w narodowych barwach.Feeee
Marta

2017-05-29

Opinie ? Teraz już trochę na nie za późno. Kiedy teren pod budowę już jest przygotowywany. A obwieszczenie ? w urzędzie ? Oczywiście Panie Wójcie, bo każdy mieszkaniec gminy przechodzi tamtędy codziennie i czyta informacje na tablicy ogłoszeń.
Damian

2017-05-29

Kasa, kasa i tylko kasa się liczy. Kto czyta jakieś tam obwieszczenia w urzędzie. Kiedy to ja tam ostatnio byłem. Panie niby wójcie na pewno na pana zagłosuję w następujących wyborach, jak spora część moich sąsiadów.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.