Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Pomóżmy małej Matyldzie z Plewisk

Matylda ma tylko kilka miesięcy i jeśli nic nie zrobimy, czeka ją straszne cierpienie! Urodziła się z bardzo poważną wadą. Prawa nóżka Matyldy jest znacznie krótsza i zdeformowana. Nie ma w niej niektórych kości… Brakuje kości strzałkowej, nie ma kości w stópce, piszczelowa i udowa są znacznie krótsze i skrzywione... Nie ma też 4 paluszków, Matylda ma tylko jeden, zdeformowany i zawinięty…
Bez ratunku jest skazana na kalectwo  - lekarze mówią już o amputacji, chcą odciąć jej chorą nóżkę.
 
Może jednak być inaczej - Matylda może żyć normalnie, być zdrową dziewczynką, chodzić! Potrzebna jest jednak operacja. Rodzice rozpaczliwie proszą o pomoc dla swojej córeczki!
 
Sprawmy, aby mogła chodzić i biegać jak jej rówieśnicy. Wystarczy wysłać SMS za 2,46 zł. Dla nas to tak niewiele, a dla tej małej dziewczynki może oznaczać zdrowe i radosne dzieciństwo.
 
Do uzbierania wymaganej kwoty pozostało jeszcze ponad 300 tys. złotych. Pomóżmy Matyldzie.
 
Podczas tegorocznych Dożynek Gminy Komorniki, które odbędą się już w niedzielę, 2 września, przeprowadzana będzie zbiórka, m.in. na stoisku z rękodziełem, z której cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Matyldy.
 
Informacja o zgłoszonej zbiórce na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji:
 
http://www.zbiorki.gov.pl/zbiorki/zbiorki/szczegoly-zbiorki.xhtml?zbiorka_nazwa=POMOC%20DLA%20MATYLDY&v=-292341456399746677179748187200338906840081367024
 
Informacja o zbiórce na stronie fundeacji SIEPOMAGA:
 
https://www.siepomaga.pl/matyldaklimowicz
 
Matylda jest również podopieczną fundacji "Kawałek Nieba".
 

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.