Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Opóźnienia w pracach na ul. Grunwaldzkiej w Plewiskach

21 i 22 października ulica Grunwaldzka w Plewiskach będzie zamknięta.

Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu informuje, że wykonawca robót na ul. Grunwaldzkiej w Plewiskach, firma Eurovia Polska S.A., ze względu na liczne kolizje z urządzeniami podziemnymi, które nie były w projekcie przewidziane do przebudowy oraz ze względu na bardzo trudne warunki gruntowe i zmianę technologii wykonania kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania z ul. Szkolną,  a także ze względu na liczne i intensywne opady deszczu, które w znaczny sposób opóźniały prawidłowe wykonanie poszczególnych elementów drogi, zwrócił się do zamawiającego o przedłużenie terminu zakończenia robót do 12 listopada.

Wykonawca informuje także, że 21 i 22 października planowane jest układanie warstwy ścieralnej na całej szerokości przebudowywanej ulicy. W tych dniach ulica Grunwaldzka w Plewiskach nie będzie dostępna dla ruchu pojazdów.

Komentarze

wz

2017-10-19

normalka
Anton

2017-10-16

Ale *** piszą. Mogli by się trochę bardziej wysilić bo to trąci lekceważeniem zleceniodawcy. Tak trudno było przewidzieć że na tym odcinku wystąpią podobnie nieprzewidziane okoliczności jak na wcześniej przebudowywanym fragmencie?
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.