Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Nowe mieszkania komunalne w Plewiskach

W poniedziałek, 20 sierpnia gmina przekazała klucze do nowych mieszkań komunalnych. Wydział Inwestycji i Remontów zakończył w lipcu inwestycję budowy bloku komunalnego w Plewiskach przy ul. Szkolnej 155A. Parterowy budynek zawiera osiem mieszkań. Cztery z nich o powierzchni  52 m2 mają po dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, korytarz i przedsionek. Cztery mniejsze o powierzchni 42,75 m2 składają się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym. Każde z mieszkań wyposażone jest w oddzielny licznik wody, prądu i gazu z indywidulanym gazowym kotłem Co.  W ramach inwestycji powstały też dwa budynki gospodarcze z komórkami lokatorskimi.
Lokatorami nowych mieszkań zostały rodziny wskazane przez Wójta po zasięgnięciu opinii społecznej komisji mieszkaniowej złożonej z przedstawicieli pracowników ośrodka pomocy społecznej, radnych oraz urzędników z urzędu gminy.
 
Wykonawcą inwestycji była wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma KANROD Dariusz Dorna z Miałów. Koszt budowy to 1.704.689 zł, pokryty w 29% ze środków Banku Gospodarstwa Krajowego. Realizacja trwała od stycznia do lipca 2018 roku.
 
źródło:komorniki.pl

Komentarze

WYBORCA

2018-09-19

A może by tak jakiś artykuł o zbliżających się wyborach samorządowych.
Czy znani są już kandydaci na wójta i radnych?
Jakieś komitety wyborcze są zarejestrowane czy nie?
Nigdzie nie ma informacji na ten temat, albo ja nie miałem okazji się nimi zapoznać.
P

2018-08-28

4500 zł za 1 m2 p.u. mieszkania. Za taką cenę to deweloperzy sprzedają, mając na tym zarobek, a do tego muszą wkalkulować kosz działki. Tu działka była gminna (a więc darmowa). Moim zdaniem koszt budowy jest wysoki jak na mieszkania komunalne.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.