Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Mistrzynie z Komornik

Agata Kurczaba i Kinga Brych zawodniczki UKS P.U.M.A. Komorniki reprezentowały naszą gminę w finale Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Plażowej. Zawody rozegrano 15 maja na boiskach Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie. Do zawodów przystąpiło 10 par reprezentujących poszczególne gminy naszego powiatu.
 
W rywalizacji, która toczyła się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne przegrywając tylko jeden mecz w całym turnieju.
 
Pierwsze miejsce poza tytułem mistrzowskim dało dziewczynom przepustkę do zawodów rejonowych, które zostaną rozegrane w Szamotułach w dniu 23 maja.
 
źródło:komorniki.pl

Komentarze

Redakcja plewiska.net

2019-07-09

@do Ciekawy. Przepraszamy, że Pański post o zastoju na stronie został usunięty. To całkowity przypadek w związku z kasacją spamów, które ostatnio atakowały stronę, a obsługa serwera miała trudność z ich opanowaniem. Usunęła komentarz wraz z cofaniem serwera. Nigdy przez cały okres działania strony żaden komentarz (chyba, że był wulgarny i obraźliwy) nie został usunięty. Nawet ten najbardziej krytyczny. To prawda, że na stronie ostatnio nic się nie dzieje, ale mamy nadzieję, że to problem przejściowy. Zdrowie admina także może czasem szwankować, To nie jest redakcja wieloosobowa, która siebie wzajemnie może zastąpić...Liczymy na to, że wkrótce się to zmieni...Tego też byśmy Państwu, jak i sobie życzyli. Co do założyciela to proszę wybaczyć....nikt nam nie będzie dyktował warunków. Zawsze będzie na tej stronie obecny, zarówno On, jak i Jego pies. Z wyrazami szacunku. Pozdrawiam. Redakcja plewiska.net.
do Ciekawy

2019-07-05

Widzę, że mój wcześniejszy komentarz, w którym pisałem, że to forum umarło, usunięto.
Ale mogę to powtórzyć, tu się nic nie dzieje!!!
Szkoda tylko, że fora mające w nazwie "plewiska" (to forum i to mające końcówkę pl) są prowadzone przez osoby bez weny i bez pomysłu....
Forum na podstawie schematu: pododawajmy jakieś pieski po prawej stronie, zamieśćmy kilka reklam, powspominajmy św pamięci założyciela i wrzućmy kilka postów w roku... cóż...

Ciekawy

2019-06-19

Moze by zamiescic info o komornickim systemie rowerowym, ktory lada dzien powstanie? Dwie stacje beda u nas, a system bedzie zintegrowany z poznanskim.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.