Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Komunikat PUK Komorniki

Szanowni Państwo!

Jeśli jesteście posiadaczem podlicznika (używanego do celów odliczeń wody bezpowrotnie zużytej) bez ważnej plomby legalizacyjnej – to jest starszego niż 5 lat (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13.04.2017r. w sprawie prawnej kontroli metrologicznej przyrządów pomiarowych [Dz.U. z 2017r., poz 969]), PUK Komorniki informuje, że w 2018 roku taki podlicznik nie będzie rozliczany. Podlicznik należy wymienić we własnym zakresie i poinformować PUK Komorniki w celu ponownego oplombowania – koszt oplombowania 86,4 zł.

Informację przekazujemy Państwu również stosownym pismem. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 61 8394 415.
 

Komentarze

piter

2018-02-05

Czyli kliencie wymień sobie sam za własne, a my ci oplombujemy za twoje, a jak coś będzie nie tak z licznikiem to sam się będziesz tłumaczył przed PUKiem.
Kiedyś było jednak lepiej dla odbiorcy, bo PUK sam to robił, wybierał sprzęt, zatwierdzał i plombował.
Anton ma rację. Kolejna wygodna dobra zmiana... czyli spychologia na podatnika.
Anton

2018-02-04

znowu jakaś dobra zmiana? Przez ostatni deszczowy rok "wlałem" w trawnik 3 kubiki. Czyli odliczyłem od ścieków jakieś 20PLN. Chyba nie zainwestuje w licznik i plombę :-)
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.