Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Jajka z salmonellą w hurtowni w Komornikach

Obecność bakterii Salmonella Enteritidis wykryto na powierzchni skorupek jaj - podaje GIS. Chodzi o JAJA KURZE z chowu klatkowego 10 sztuk z datą minimalnej trwałości do 20 maja. Kod na skorupkach to 3-PL14271307. Producentem jaj jest ferma Złote Jajko”, 09-213 Gozdowo, Bonisław 75.
 
 
 
Próbkę produktu pobrano ze sklepu sieci EUROCASH, której siedziba mieści się w podpoznańskich Komornikach. - Spółka uruchomiła procedurę wycofania ww. produktu z obrotu handlowego. Komunikat o konieczności wycofania towaru z wadliwej partii został przekazany również klientom - zapewnia GIS. - Nie należy spożywać jaj, szczególnie na surowo, o numerze partii i kodzie na skorupce wskazanym w komunikacie z uwagi na potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Należy również pamiętać, że bakterie obecne na powierzchni skorupek mogą zostać przeniesione na inne powierzchnie w wyniku kontaktu z zanieczyszczonymi jajami - dodaje.
 
Sprawą zajmują się Powiatowi Lekarze Weterynarii właściwi ze względu na siedzibę producenta jaj i zakładu pakowania jaj.
 
źródło:epoznan.pl

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.