Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Grom Plewiska traci kolejnych zawodników

Nowa runda i nowe wyzwania zarówno dla sztabu trenerskiego jak i zawodników. Z drużyny seniorów odchodzą kolejni zawodnicy. Artur Grządzielewski i Dominik Fierlej nie przystąpią do rundy wiosennej z powodu kontuzji. Kontuzje okazały się zbyt poważne by brać tych chłopaków pod uwagę przy kompletowaniu pierwszego zespołu w tej rundzie - powiedział dyrektor klubu Michał Skrzypczak.

Klub też opuścili Paweł Szymkiewicz oraz Krzysztof Piosik. Jeżeli chodzi o Deco (Paweł Szymkiewicz przyp.red.) chłopak powinien grać czego nie mogliśmy mu zagwarantować w klubie. Natomiast Krzysiu Piosik postanowił zakończyć sportową piłkarską karierę i zająć się na poważnie trenerką. Dziękuję chłopakom za grę w Gromie i życzę sukcesów - podsumował Michał Skrzypczak.

Z klubem pożegnał się również ulubieniec drużyny Mateusz Maruniak, który musiał zakończyć grę w Gromie z powodów osobistych. Mateusz zostawił wiele zdrowia na boisku i przyczynił się do wielu wygranych. Mam nadzieję, że jeszcze u nas zagra - zakończył dyrektor klubu.

Z klubem pożegnał się również Tomasz Głowacki.

źródło:gromplewiska.pl

Komentarze

b78

2018-02-26

Może to jest recepta - wymienić pół zespołu na młodzież. uda się utrzymać - super! Nie uda się - trzeba i tak budować nową drużynę.
Kowal

2018-02-25

Czarno widzę przyszłość Gromu
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.