Info
Jak oceniasz zagrożenie zarażenia się koronawirusem

Dziś największa liczba zachorowań od 14 dni

We wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o łącznie 425 zakażonych (dane z godzin przed południem). To najwyższa liczba od 19 kwietnia, kiedy koronawirusa wykryto u 545 osób. Do końca dnia liczba zakażonych na pewno wzrośnie. Co na to rząd i ich pomysł na "odmrażanie obostrzeń"? 
 
Kto wie co będzie pod koniec maja, kiedy w wielu jednostkach planuje się otwieranie szkół i przedszkoli? Kto zrealizuje do tego czasu rygorystyczne wytyczne GIS-u. W przypadku tragedii kto za to odpowie?
 

Komentarze

Kapii

2020-05-09

Uważam że jak ktoś ma w nosie tego wirusa to niech siedzi chociaż w domu i nie naraża innych!!! Widać teraz na ulicy kto jest egoistą i samolubem!!!
Kapii

2020-05-09

Pani Ilona to pewnie jedna z tych co po Plewiskach bez maseczki chodzi. Szkoda ze policja nie staje sobie przy Strazewicza w Plewiskach i nie widzi ile osób bez maseczek chodzi. Wystarczyło by stanąć między Mietowa a Strazewicza a kila tys dziennie z mandatów by mieli.
Pielęgniarka Teresa

2020-05-06

Na koronawirusa tylko w naszym szpitalu na Szwajcarskiej zmarło do dzisiaj 88 osób. Na jelitówkę nikt nie umiera, więc puknij się kobieto w swój pusty sagan. Wymądrzasz się a nie masz pojęcia co tutaj się dzieje. Zamknij więc japę.
Lekarz

2020-05-06

Kompletne bzdury i ignorancja. Zapraszam na parę dni do szpitala na Szwajcarskiej. Myślę, że Pani wystarczy nawet jeden dzień, żeby przekonać się o skutkach tej choroby.. Aż nieprawdopodobne, że są jeszcze tacy ludzie..
Ilona Borcz

2020-05-06

Czy Plewiska Net ostatnio zajmuje się tylko tematem Koronaświrusa?? Od tego są strony jak GOV.pl Pacjenci, etc. Bez paniki to wirus jak inny, Jeśli w domu ktoś ma grypę jelitową to reszta domowników też po kolei ją łapie. Trochę więcej informacji polecam poczytać na ten temat. Nie siać paniki , A wręcz pisać coś wspierającego . Miłego dnia .
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.