Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Dni Gminy Dopiewo

Największy plener Gminy Dopiewo rozpocznie się w sobotę 16 czerwca o godz. 15:00 a zakończy 17 czerwca o godz. 2:00. Podczas imprezy wystąpią między innymi:
Ewelina Lisowska - to od kilku lat jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek pop, której przeboje słyszał niemal każdy -„Nieodporny rozum”, W stronę słońca”, czy „Jutra nie będzie” uzyskały łącznie kilkadziesiąt milionów odsłon.
IRA - to  ikona polskiego rocka, wokalistą grupy jest charyzmatyczny Artur Gadowski, niedawno zespół obchodził 30-lecie działalności, w okresie tym wylansował mnóstwo przebojów - „Ona jest ze snu”, „Wybacz”, „Nie daj mi odejść”, „Mój dom”, „Londyn 8.15”, „Wiara”, „Nadzieja”, „Miłość” i wiele innych.
DJ Adamus - to jedna z najjaśniejszych gwiazd muzyki klubowej, znany z prowadzenia imprez w najlepszych klubach w Polsce, ale także z telewizji i radia; wraz z przyjaciółmi z pewnością zamieni plac gminny w Dopiewie w Ibizę. Towarzyszyć mu będą: Paulina Malinowska, Justyna Sawicka oraz DJ Robin i roboty LED-owe
Imprezę jak co roku rozpoczną animacje dla małych i dużych. Będą bezpłatne dmuchańce, zabawa z bohaterami bajek, konkursy z nagrodami, pokazy taneczne i występy muzyczno - wokalne.
Ze szczegółowym programem oraz kompletem informacji można zapoznać się na https://www.dopiewo.pl/aktualnosci/2018-05-09/dni-gminy-dopiewa-2018

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.