Czy Twoim zdaniem tutejsza komunikacja publiczna zaspakaja potrzeby mieszkańców Plewisk?

Co się dzieje z przebudową ul. Grunwaldzkiej w Plewiskach?

Przebudowa ul. Grunwaldzkiej się przedłuża. Z upływem  czasu występują coraz większe utrudnienia w ruchu kołowym. Od tygodnia olbrzymi problem z dojazdem do domów mają mieszkańcy osiedla Zielarskiego. Grunwaldzka u zbiegu z Miętową została rozkopana ale niestety praktycznie nic się w tym miejscu nie dzieje Mieszkańcom zaoferowano objazd ulicami Kolejową i Zielarską. Zarząd Dróg Powiatowych informuje o kolejnych nieoczekiwanych problemach i prosi o cierpliwość. Patrząc na mizerne tempo prac trudno wymagać od paru tysięcy mieszkańców os. Zielarskiego wyrozumiałości. Za chwilę minie pół roku jak ruszył remont Grunwaldzkiej, a końca nie widać. Ostatni termin oddania do użytku jezdni przełożono na 23 października. Czy tak będzie? Można w to wątpić, tym bardziej, że ZDM wiecznie jest czymś zaskakiwany.


fot. Piotr epoznan

Komentarze

Łysy

2017-09-18

skoro na budowie pracuje max w porywach 10 osób to nie dziwię się że się przeciąga. Skandal!!!
Witek z Mietowej

2016-09-29

Proponuje w weekend zbiorke z lopatami i w 2 godziny udroznimy skrzyzowanie Mietowa - Grunwaldzka... Co Wy na to ?
J

2016-09-28

"Janusz" ja to widzę codziennie. A potem napiszą, że deszcz pada, śnieg sypie i za zimno, i termin zakończenia prac przełożą na wiosnę.
M76

2016-09-28

Szkoda, że Bareja nie żyje. Miałby tyle ciekawych tematów do kolejnych filmów o polskich realiach.
Janusz

2016-09-28

Raport z przebudowy ul. Grunwaldzkiej w Plewiskach. Z ostatniej chwili. 28 września godz. 8.30. Wyjazd z Miętowej nadal rozryty. Chciałem przejść chodnikiem w stronę pętli tramwajowej, ale też jet rozryty. Musiałem iść Kminkową w dół. Przy Miętowej siedzi 8 rozbawionych robotników, którzy śmieją się z tego, że nikt z kierownictwa nie potrafi im powiedzieć co mają robić. Całe szczęście, że Biedronka tak blisko i będą mogli jakoś zabić tę nudę.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.