Czy polskim nauczycielom należą się podwyżki?

Chora Anulka kończy 3 lata

Ania pokonała złośliwego guza mózgu. Niestety teraz musi się zmagać z następstwami nowotworu. Dziewczynka ma 20-30 ataków padaczki dziennie. Bardzo potrzebuje wsparcia. 
Dziewczynka urodziła się zdrowa. Jednak dwa lata temu dla rodziny Ani zaczął się koszmar. Diagnoza lekarzy brzmiała strasznie – guz mózgu. By ratować życie dziecka konieczna była pilna operacja. Ania przeszła ją mając 11 miesięcy, jednak zmiana nie została w całości usunięta. Choroba nowotworowa, jak i sama operacja, spowodowały poważne komplikacje.
Ania od 2 lat zmaga się z ciężką postacią lekoopornej padaczki, która sprawia jej cierpienie każdego dnia. Ania nie widzi, nie je samodzielnie, nie mówi. Przyjmuje całe mnóstwo leków, by żyć. Jednak nie tracimy nadziei. Wierzymy, że możemy Ani pomóc. Walczymy o poprawę jakości jej życia i szczęśliwe dzieciństwo - przede wszystkim bez bólu. Ania wymaga codziennej rehabilitacji, częstych konsultacji lekarskich i profesjonalnego sprzętu. Niestety to wszystko wymaga ogromnego nakładu finansowego – informuje Drużyna Szpiku – organizator niedzielnej akcji.
Aby pomóc maleńkiej Ani Piotrowskiej w niedzielę 15 kwietnia w godz. 15.00 – 18.00 na Termach Maltańskich zorganizowana zostanie impreza charytatywna z okazji 3 urodzin dziewczynki. Biorąc udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wspierasz proces powrotu Ani do zdrowia i naszej walki o jej samodzielność. Dlatego zapraszamy bardzo serdecznie na 3 urodziny Ani, z których cały dochód zostanie przeznaczony na jej leczenie i rehabilitację. Twój niewielki gest, dobre słowo, aktywny udział to szansa dla Ani na lepsze jutro – dodają organizatorzy.
Urodziny Anulki na Termach Maltańskich trwać będą w niedzielę od 15:00 do 18:00. Przygotowano liczne atrakcje dla gości.

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.