Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

Autobusy linii nr 710 i 716 nadal będą jeździć objazdami

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu informuje, że  w związku z pracami budowlanymi na ul. Szkolnej w Plewiskach (przyłącza, naprawa chodnika oraz konieczność ułożenia nowej nawierzchni), autobusy linii nr 710 i 716 nadal kursować będą objazdami obowiązującymi od kwietnia 2017 roku, jak podczas przebudowy ulicy Grunwaldzkiej. Planowane zakończenie prac na ulicy Szkolnej i przywrócenie stałej trasy autobusów linii nr 710 i 716 nastąpi po 31 marca.

Komentarze

Piotr

2018-02-23

Trasę autobusu nie zmieniano bo pracę na Szkolnej miały być vwznowione już w styczniu. Zapewne wykonawca tłumaczy się że że względu na mrozy nie może rozpocząć prac przy budowie chodnika.
Anton

2018-02-22

Mieszkaniec wyluzuj trochę :-). Teraz jest sprawiedliwiej. Jedna połowa ma autobus w jedną stronę, a druga połowa w drugą stronę.
Mieszkaniec

2018-02-21

To jest tak *** że autobusy wciąż tamtędy jeżdżą, zapewne jakiś urzedas mieszka na fabianowskiej i przedłuża jak najdłużej to aby tamtędy jeździły tramwaje. Nic się nie dzieje na szkolnej, że spokojem autobusy mogłyby jeździć tamtędy, ale nie bo po co? Nowe przystanki na Grunwaldzkiej w ogóle nie używane. 710 to w ogóle nie jest dostępny dla połowy Plewisk. Wstyd i hańba!
zyx

2018-02-21

a mi się podoba obecna trasa autobusu :) wg mnie może tak zostać. A może by tak pomyśleć i puścić na Junikowo dwie linie, jedna przez Fabianowską, a druga przez Grunwaldzką?
Xyz

2018-02-20

A co ma wójt do tego ?sam ma to zrobić? Oj chyba ktoś zaczyna kampanię wyborczą i to niezbyt czysto.
Andrzej Drzewiecki

2018-02-20

Wstyd, żeby potrzeba było. rok czasu na takie *** na to wójt gminy? a no nic mieszkańców Plewisk ma w *** XXI wiek i rok czasui nie mogą sobie poradzić tymi *** Panie wójcie a może pan sobie nie radzi i czas na wymianę pana.
 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.