Czy w Plewiskach powinien powstać targ owocowo-warzywny?

17 stycznia otwarcie Castoramy na Fabianowie

Nowa Castorama zacznie działać przy ulicy Konopackiej na Fabianowie. Będzie tam można wypożyczyć samochód dostawczy na minuty

To obiekt, który został przeniesiony z centrum handlowego Panorama przy ulicy Góreckiej. Zatrudniono tu 160 osób, sklep współpracuje też z pracownikami firm zewnętrznych. To częściowo załoga, która pracowała w zamkniętym obecnie markecie przy ul. Góreckiej.

Market ma 13 100 metrów kwadratowych powierzchni, z czego 10 600 metrów to część handlowa. Znajdują się tu działy: Ogród, Techniczny, Urządzasz, Budowlany, Dekoracja, Obsługi klienta i Logistyki. Na półkach ułożono 40 tysięcy produktów. Nie zabrakło też stref inspiracji - np. z radami jak urządzić kuchnię czy łazienkę. Dla klientów dostępny jest też Casto Lab - miejsce, w którym odbywać się będą otwarte szkolenia dla dorosłych i warsztaty z majsterkowania dla dzieci.

Całkowitą nowością będzie tu możliwość wypożyczenia samochodu dostawczego na minuty. - Aby skorzystać z tej innowacyjnej usługi oferowanej dzięki współpracy z firmą Traficar wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie i zarezerwować jedno z dwóch aut będących do dyspozycji klientów na parkingu przed sklepem.

Obiekt będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 - 21:00 oraz w niedziele od 9:00 do 20:00.


źródło: epoznan.pl

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.