Czy Twoim zdaniem tutejsza komunikacja publiczna zaspakaja potrzeby mieszkańców Plewisk?

17 stycznia otwarcie Castoramy na Fabianowie

Nowa Castorama zacznie działać przy ulicy Konopackiej na Fabianowie. Będzie tam można wypożyczyć samochód dostawczy na minuty

To obiekt, który został przeniesiony z centrum handlowego Panorama przy ulicy Góreckiej. Zatrudniono tu 160 osób, sklep współpracuje też z pracownikami firm zewnętrznych. To częściowo załoga, która pracowała w zamkniętym obecnie markecie przy ul. Góreckiej.

Market ma 13 100 metrów kwadratowych powierzchni, z czego 10 600 metrów to część handlowa. Znajdują się tu działy: Ogród, Techniczny, Urządzasz, Budowlany, Dekoracja, Obsługi klienta i Logistyki. Na półkach ułożono 40 tysięcy produktów. Nie zabrakło też stref inspiracji - np. z radami jak urządzić kuchnię czy łazienkę. Dla klientów dostępny jest też Casto Lab - miejsce, w którym odbywać się będą otwarte szkolenia dla dorosłych i warsztaty z majsterkowania dla dzieci.

Całkowitą nowością będzie tu możliwość wypożyczenia samochodu dostawczego na minuty. - Aby skorzystać z tej innowacyjnej usługi oferowanej dzięki współpracy z firmą Traficar wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie i zarezerwować jedno z dwóch aut będących do dyspozycji klientów na parkingu przed sklepem.

Obiekt będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 - 21:00 oraz w niedziele od 9:00 do 20:00.


źródło: epoznan.pl

Komentarze

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.